آموزش توابع نمایش لینک نوشته قبلی و بعدی در ادامه مطلب وردپرس

//

آموزش توابع نمایش لینک نوشته قبلی و بعدی در ادامه مطلب وردپرس

سلام خدمت شما کاربر گرامی وب سایت پاسخ وردپرس در خدمت شما هستم با یکی دیگه از جلسات آموزش توابع وردپرس در این جلسه میخواهیم توابع نمایش لینک نوشته قبلی و بعدی در ادامه مطلب وردپرس خدمت شما آموزش بدیم.

آموزش توابع نمایش لینک نوشته قبلی و بعدی

 

توابع نمایش لینک نوشته قبلی و بعدی

یکی از راه های افزایش بازدید سایت و هدایت کاربران جهت نمایش مطالب بیشتر در هنگام طراحی سایت با وردپرس نمایش لینک مطالب قبلی و بعدی در ادامه مطلب سایت می باشد اگر شما نیز از وردپرس برای راه اندازی سایت تان استفاده کرده اید با استفاده از کد نمایش لینک نوشته قبلی و بعدی در ادامه مطلب وردپرس می توانید این قابلیت را به سایت تان بیاورید.
تقریبا قالب وردپرس استاندارد انگلیسی زبان قدیمی و جدید این قابلیت را دارا می باشند.

در جلسه میخواهیم برای دو نمونه توابع نمایش لینک مطالب قبلی و بعدی در ادامه مطلب سایت را خدمت  شما آموزش بدیم بریم سراغ آموزش .

توابع نمایش لینک نوشته قبلی و بعدی نمونه اول

ابتدا لازم است که در فایل single.php و بعد از فراخوانی تابع the_content کد های زیر را قرار دهید:

در کد بالا با نوشتن کدهای css برای کلاس های link1 و link2 می توانید شیوه نامه دلخواه خود را پیاده سازی کنید و یا به جای کلمات مطلب بعدی و مطلب قبلی می توانید از عکس مورد نظرتان استفاده کنید.
علاوه بر نمایش این لینکها می توانید با استفاده از افزونه امتیاز دهی ستاره ای وردپرس قابلیت امتیاز دادن به مطالب را نیز در سایت تان ایجاد کنید و ادامه مطلب حرفه ای تری داشته باشید.

دقت داشت باشید ما به جای عنوان به صورت دستی خودمان نوشتیم بعدی و قبلی .

آموزش توابع نمایش لینک نوشته قبلی و بعدی در ادامه مطلب وردپرس

توابع نمایش لینک نوشته قبلی و بعدی نمونه دوم

جهت نمایش پست های قبلی و بعدی باید فایل single.php قالب وردپرس تان را ویرایش کنید و کدهای زیر را در محل های مناسب قرار دهید.

دقت داشت باشید ما در نمونه دوم به جای بعدی و قبلی از عنوان مطالب بعدی و قبلی استفاده کریم یک استایل هم برای این باکس در نظر گرفتیم شما می توانید با سلیقه خود تغییر بدید .

 

میانگین رتبه 3.5/5 تعداد رای : 2

نظرات

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

سبد خرید
در حال بروز رسانی