سلام دوست عزیز خوشحال میشم نظر شما را در مورد این آموزش بدانم 👇

  مهدی پرهامی

  ضمن سپاس از لطف شما
  من تیک ثبت نام را در تنظیمات زدم.
  قالب سایتم آستراست.
  پس از این که دیدم کد شما کار نمی کند آن را به هلو المنتور تغییر دادم که متاسفانه باز توفیقی نکرد.
  نمی دانم چرا این کد ارسالی شما تنظبمات قبلی قالب را نیز تغییر اساسی داد. نمی دانم ایراد از چیست ولی اتفاقی افتاد که کاربر پس از خروج به فرم وردپرسی می رفت و نیز کاربر، پس از لوگین، دیگر وارد صفحه ی اصلی نمیشد و دوباره می رفت به صفحه ی حساب من.
  من ریدایرکت خروج به صفحه ی اصلی را از سایت شما و ریدایرکت کاربری لوگین کرده به صفحه ی اصلی را از سایتی دیگر وارد function.php کرده بودم و این کد ارسالی که لطف کردید نمی دانم چه شد که منتهی به مختل شدن روال کار گردید. حتی پس از پاک کردنش از function نیز کاربر پس از خروچ وارد صفحه وردپرسی شد!

  احتراما کد ارسالی که لطف کردید نتوانست کاربر ثبت نامی را وارد پنل کند و نتیجتا کاربری که ثبت نام کرده بود صرفا به صفحه ی اصلی هدایت می شد و عملا “وارد” نمی شد.
  این موضوع برام خیلی عجیب بود. خودم هم نهایت کار را به شرکت هاستینگ سپردم تا شاید بازگردانی فایل به حالت بکاپشان بتواند کمکی بکند.

  پاسخ
   زمان الله ابراهیمی

   سلام خدمت شما دوست گرامی نباید مشکل داشته باشه به احتمال زیاد بعد از این که کد ها را هم پاک کردید به این صورت شده مرورگر شما احتمالا کش کرده باشه یک بار کش مرورگر خالی فرمایید دوباره تست کنید اگه بازم مشکل شما برطرف نگردید لطفا از طریق وتساپ شماره که داخل قسمت footer سایت قرار داده شده پیام بدید راهنمایی می کنم دوست گرامی موفق و سر بلند باشید

   پاسخ
  mparhami

  سلام بر شما
  قبل از هر چیز می خواستم تشکر جانانه بکنم از شما برای آموزش خوبتان- من در سایت شما فقط توانستم آموزش به درد بخور و کار راه بنداز در این خصوص ببینم.
  من آمدم و کدهای شما را وارد کردم منتها نمی دانم چرا کاربر همچنان پس از تکمیل فرم ثبت نام ووکامرس، به صفحه اصلیی هدایت می شود ولی حالت لوگین کرده ندارد. نمی دانم چرا این طور می شود.
  ایا می توانید در این خصوص به من کمک کنید؟

  پاسخ
   زمان الله ابراهیمی

   سلام و دورود خدمت شما دوست گرامی خیلی خوش حالم آموزش ریدیرکت کابر وردپرس برای شما دوست گرامی مفید بوده درصورت که کد بالا برای کار نکرد از توابع زیر استفاده فرمایید.

   function custom_registration_redirect() {
   wp_logout();
   return home_url('/');
   }
   add_action('woocommerce_registration_redirect', 'custom_registration_redirect', 2);

   در مورد سوال دم شما یک بار قالب پیش فرض وردپرس را فعال فرمایید اگه داخل این قالب هم فرم لاگین ووکامرس برای شما نمایان نشد داخل قسمت پیشخوان وردپرس قسمت تنظیمات روی تیک هر کسی می‌تواند نام‌نویسی کند کلیک فرمایید
   هر گونه سوال یا مشکل بود از همین قسمت میتوانید پیگیر فرمایید موفق و سر بلند باشید

   پاسخ